Globema wykorzystuje produkty chmurowe z rodziny Google Cloud do szybkiego tworzenia skalowalnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań dla biznesu. Chętnie podzielimy się z Tobą doświadczeniem i wiedzą naszych architektów chmurowych oraz specjalistów z zakresu wdrożeń, utrzymania i bezpieczeństwa. Jeżeli planujesz przenieść swoje rozwiązania do chmury, budujesz nowe aplikacje lub chciałbyś zoptymalizować swoją istniejącą architekturę
w oparciu o rozwiązania chmurowe Skontaktuj się z nami 

usługi cloud

Analiza potrzeb i wymagań klienta

Prawidłowe określenie potrzeb jest kluczowym krokiem każdego wdrożenia informatycznego. Google Cloud, jak każda technologia, ma swoją specyfikę i wymaga odpowiedniego dostosowania procesu zbierania wymagań, by szybko i skutecznie przygotować rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Dobór komponentów do architektury

Wiedza naszych architektów i specjalistów pozwala na szybkie przeniesienie wymagań biznesowych na odpowiednie do potrzeb komponenty chmury w modelu IaaS, PaaS lub SaaS. Nasi eksperci wykorzystują w pracy doświadczenie zarówno z rozwoju, jak i utrzymania systemów opartych o komponenty chmury Google.

Profesjonalne szkolenia

Istotnym krokiem do skorzystania z prawdziwych korzyści chmury jest odpowiednie wejście do tego świata. Nasi trenerzy są w stanie Cię do niego wprowadzić. przekazując wiedzę w usystematyzowany i przystępny sposób. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu potrzebnego do osiągania wymiernych korzyści dla biznesu.

Migracje systemów

Jeśli Twoim wyzwaniem jest przeniesienie istniejących rozwiązań do chmury to pomożemy Ci ocenić, które z nich można przenieść bezpośrednio (lift-and-shift), a które warto zmodyfikować przed migracją (Cloud-native). Chętnie podejmiemy się pomocy w zaplanowaniu lub wykonaniu testowych i produkcyjnych  migracji Twoich systemów.  Pomożemy w przeniesieniu Twoich rozwiązań do poziomu (IaaC) Infrstructure as a Code dzięki czemu szczegóły konfiguracji sprzętowej będą powtarzalne i nadzorowalne pod kątem zmian.

Optymalizacja istniejących rozwiązań chmurowych

Masz już swoją infrastrukturę w chmurze? Wykonałeś pierwsze testy i chciałbyś wiedzieć czy można to zrobić taniej lub efektywniej? Chcesz mieć pewność, że w swoich szacunkach określiłeś wszystkie koszty rozwiązania w chmurze? A może szukasz odpowiedzi czy Twoje środowisko może się skalować szybciej? Nasi architekci, oferują pomoc w optymalizacji istniejących rozwiązań chmurowych pod kątem kosztów oraz wydajności, skalowalności i bezpieczeństwa. Dzielimy się wiedzą zdobytą, w oparciu o stworzone i utrzymywane przez nas aplikacje dostarczane w modelu SaaS.

Prace implementacyjne i utrzymaniowe

Chciałbyś Tworzyć i wykorzystywać aplikacje w chmurze ale nie planujesz budować kompetencji związanych wdrażaniem i utrzymaniem infrastruktury w swoim zespole? Nie ma sprawy – nasz zespół składa się z doświadczonych inżynierów, którzy sprawnie i niezawodnie zrobią to zgodnie z potrzebami Twojego biznesu.