Przyspiesz rozwój swojego biznesu z najpopularniejszymi usługami mapowymi na świecie

Globalny zasięg, aktualne dane, ogromna liczba użytkowników zaangażowanych w ulepszenie produktu – to wszystko zyskujesz dzięki Google Maps. Zobacz, dlaczego warto współpracować z Partnerem Google i poznaj gamę produktów opartych o Google Maps Platform.

Do czego możesz wykorzystać

produkty Google Maps Platform?

Google Maps Platform to 17 API zebranych w 3 produkty – Maps (Mapy), Routes (Trasy), Places (Miejsca), które pozwalają w elastyczny sposób budować rozwiązania oparte o dane przestrzenne.

Maps

“Elementy” do wykorzystania w aplikacji lub na stronie. Możesz wykorzystywać np. Street View, zdjęcia satelitarne oraz autouzupełnianie tekstu.

Możesz wstawiać interaktywne bądź statyczne mapy na stronę internetową, dopasować je do profilu Twojej firmy oraz dostarczać klientom najbardziej użyteczne informacje.

Routes

Wyznaczaj optymalne trasy dojazdu, z uwzględnieniem informacji o aktualnym natężeniu ruchu oraz czasie niezbędnym do pokonania wybranej drogi samochodem, pieszo lub na rowerze.

Dzięki wykorzystaniu Tras masz komplet danych na temat tras dojazdu, które możesz je udostępniać swoim odbiorcom czy klientom.

Places

Z tą funkcją zapewnisz dostęp do szczegółowych informacji takich jak np. nazwa, adres, opinie i recenzje, dane kontaktowe, godziny otwarcia, opis działalności itp.

Możesz także korzystać m.in. z inteligentnego podpowiadania miejsc i adresów podczas wpisywania informacji.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

Wzrost i innowacje

Wspólnie z Tobą opracowujemy strategię wzrostu Twojego biznesu. Dzięki wielu wdrożeniom w branżach takich, jak transport, bankowość, ubezpieczenia, handel czy e-commerce wiemy, co sprawdza się najlepiej w danym sektorze.

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, aby tworzyć rozwiązania dostosowane do rzeczywistych potrzeb Twojego biznesu. Do dyspozycji masz również gotowe rozwiązania oparte na usługach lokalizacyjnych.

Kontrola nad biznesem

Masz wgląd do bieżących wydatków Google Maps Platform, które w łatwy sposób dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz sprawdzić prognozę wykorzystania i szczegółowe raporty zużycia i kosztów – pozwala Ci to lepiej zarządzać opłatami licencyjnymi.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia

 • Jesteśmy Partnerem Google od 2012 roku.
 • Posiadamy najwyższy status Google Cloud Premier Partner.
 • Jesteśmy jedynym w Polsce Premier Partnerem z zakresu Google Maps.
 • Działamy na terenie Polski oraz w Europy Środkowo-Wschodniej.
Nasz zespół składa się certyfikowanych specjalistów:

 • Professional Cloud Architect Certification
 • Professional Cloud Security Engineer
 • Maps Technical Fundamentals Credential
Google Globema

Zaufali nam

Z naszych usług korzystają firmy z branż takich jak:

 • transport i logistyka
 • bankowość
 • ubezpieczenia
 • handel i e-commerce
 • nieruchomości
 • instytucje publiczne

Nie wiesz, od czego zacząć?

Od rozmowy z nami!

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu, dotychczasowych doświadczeniach z mapami.

Udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat partnerstwa, zniżek, oraz doradzimy, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze i jak Google Maps Platform może wesprzeć Twój biznes.

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Numer telefonu

  Firma*

  Masz dodatkowe pytania?

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Kim jesteśmy i dlaczego warto zaufać naszemu doświadczeniu?

  O mapach i sieciach wiemy wszystko!

  Globema to wiodący dostawca specjalizowanych rozwiązań geoprzestrzennych oraz produktów i usług IT. Tworzymy i rozwijamy aplikacje do zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie, oferujemy także usługi mapowe i lokalizacyjne, integracje pomiędzy systemami, analizy metodami AI/ML, digitalizację.

  Porozmawiajmy

  Chcesz nam zadać pytanie? Zadzwoń pod numer 22 848 73 13 lub napisz do nas bezpośrednio na adres: