7 powodów, dla których warto współpracować z Partnerem Google

Rozwijaj biznes z Google Maps

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem mapowania i analizy lokalizacji w swojej firmie? Eksperymentowałeś już z miesięcznym kredytem API Google Maps w wysokości 200 dolarów miesięcznie i nie wiesz, co dalej?

 

Nadszedł czas na kolejny krok – rozwiń swój biznes z wykorzystaniem map Google! Możesz próbować zrobić to samodzielnie, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie doświadczonego Premier Partnera Google Maps, który będzie Cię wspierał na każdym etapie tego procesu. Oto siedem powodów, dla których warto!

1. Z nami osiągniesz swoje cele biznesowe – mamy doświadczenie w dobieraniu odpowiednich produktów lub funkcjonalności Google Maps, dostosowanych do indywidualnych potrzeb (działamy z Google już od 2012 roku).

2. Płacisz mniej – w przypadku dużego użycia Google Maps (przekraczającego 500 tys. zapytań miesięcznie) przy współpracy z Partnerem obniżasz opłaty za wykorzystanie serwisów mapowych i masz dostęp do wszystkich 7 poziomów cenowych. Zależą one od wolumenu zapytań do poszczególnych serwisów.

3. Panujesz nad wydatkami – masz wgląd do bieżących kosztów, dzięki czemu możesz kontrolować wykorzystanie serwisów mapowych, co przekłada się na oszczędność. Sprawdzisz też prognozę wykorzystania i szczegółowe raporty zużycia i kosztów – pozwala Ci to lepiej zarządzać opłatami licencyjnymi.

4. Rozliczasz się jak chcesz – miesięcznie, kwartalnie, rocznie – to zależy od Ciebie.

5. Pomagamy Ci dobrze i skutecznie zamieścić mapy na stronie – wszystko będzie bezproblemowo i szybko działało (bez development purposes only).

6. Masz w nas wsparcie – po prostu. Nie czekasz na infolinii ani w długiej kolejce, żeby w końcu połączyć się z automatem. Porozmawiamy, doradzimy i pomożemy Ci w języku polskim.

7. Mały bonus: informujemy Cię o zmianach i nowościach, więc zawsze jesteś na bieżąco (i o krok dalej niż Twoja konkurencja).

Tak wygląda dostępność poziomów zniżek cenowych w zależności od rodzaju umowy (online vs umowa z Partnerem):

Google znizki partner

Porozmawiajmy!

Zostaw nam kontakt do siebie – odezwiemy się, aby ustalić najlepszą drogę rozwoju dla Twojego biznesu.

    Nazwa firmy

    Imię

    Adres email

    Numer telefonu

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.