7 powodów, dla których warto współpracować z Partnerem Google

Rozwijaj biznes z Google Maps

Zastanawiasz się nad wykorzystaniem mapowania i analizy lokalizacji w swojej firmie? Eksperymentowałeś już z miesięcznym kredytem API Google Maps w wysokości 200 dolarów miesięcznie i nie wiesz, co dalej?

 

Nadszedł czas na kolejny krok – rozwiń swój biznes z wykorzystaniem map Google! Możesz próbować zrobić to samodzielnie, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zatrudnienie doświadczonego Premier Partnera Google Maps, który będzie Cię wspierał na każdym etapie tego procesu. Oto siedem powodów, dla których warto!

1. Z nami osiągniesz swoje cele biznesowe – mamy doświadczenie w dobieraniu odpowiednich produktów lub funkcjonalności Google Maps, dostosowanych do indywidualnych potrzeb (działamy z Google już od 2012 roku).

2. Płacisz mniej – w przypadku dużego użycia Google Maps (przekraczającego 500 tys. zapytań miesięcznie) przy współpracy z Partnerem obniżasz opłaty za wykorzystanie serwisów mapowych i masz dostęp do wszystkich 7 poziomów cenowych. Zależą one od wolumenu zapytań do poszczególnych serwisów.

3. Panujesz nad wydatkami – masz wgląd do bieżących kosztów, dzięki czemu możesz kontrolować wykorzystanie serwisów mapowych, co przekłada się na oszczędność. Sprawdzisz też prognozę wykorzystania i szczegółowe raporty zużycia i kosztów – pozwala Ci to lepiej zarządzać opłatami licencyjnymi.

4. Rozliczasz się jak chcesz – miesięcznie, kwartalnie, rocznie – to zależy od Ciebie.

5. Pomagamy Ci dobrze i skutecznie zamieścić mapy na stronie – wszystko będzie bezproblemowo i szybko działało (bez development purposes only).

6. Masz w nas wsparcie – po prostu. Nie czekasz na infolinii ani w długiej kolejce, żeby w końcu połączyć się z automatem. Porozmawiamy, doradzimy i pomożemy Ci w języku polskim.

7. Mały bonus: informujemy Cię o zmianach i nowościach, więc zawsze jesteś na bieżąco (i o krok dalej niż Twoja konkurencja).

Tak wygląda dostępność poziomów zniżek cenowych w zależności od rodzaju umowy (online vs umowa z Partnerem):

zniżki google maps

Porozmawiajmy!

Zostaw nam kontakt do siebie – odezwiemy się, aby ustalić najlepszą drogę rozwoju dla Twojego biznesu.

  Nazwa firmy

  Imię

  Adres email

  Numer telefonu

  Wyrażam dobrowolną zgodę na przesyłanie informacji o ofercie Globemy z wykorzystaniem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych przez Globema sp. z o.o.
  W związku z powyższym oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, iż: * Administratorem danych osobowych jest Globema sp. z o.o. (ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa), NIP 5212743872, KRS 0000024100, Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. * Z Administratorem można kontaktować się pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Wita Stwosza 22, 02-661 Warszawa lub pocztą elektroniczną na adres gdpr@globema.com. * Moje dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu marketingu produktów i usług z oferty Globemy, co jest zgodne z art. 6 ust. 1 RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Administratora. * Dane osobowe nie są  poddane profilowaniu. * Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż podmioty powiązane (Globema RO SRL, Globema CS s.r.o) oraz uprawnionym na mocy przepisów prawa. * Dane osobowe są przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów marketingu własnego, ale nie dłużej niż do momentu wypisania się z naszej listy. * Mam prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych. * Mam prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie moim danych osobowych narusza przepisy