Przyspiesz rozwój biznesu
z Google Maps Platform

Wzbogać swoją stronę lub aplikację o rozwiązania mapowe. Z Google Maps Platform to proste! Poznaj główne produkty mapowe:

maps

Mapy (Maps)

Użyj mapy na swojej stronie lub w aplikacji (Androia/iOSa). Dostosuj jej wygląd i dodawaj własne dane, aby zapewnić klientom potrzebne informacje.

routes

Trasy (Routes)

Dzięki nim klienci znajdą najlepszą drogę do Twojej placówki. Sprawdzą, ile zajmie im podróż, gdzie mogą trafić na korki i czy zdążą przed zamknięciem.

places

Miejsca (Places)

Dzięki temu na Twojej stronie są dostępne aktualne informacje. To na przykład adres, godziny otwarcia, telefon i mail czy opinie. Dostępne są też inteligentne podpowiedzi np. adresów podczas wpisywania.

Doradzimy, które rozwiązania Google Maps pomogą Ci osiągnąć Twoje cele. Wspólnie z Tobą stworzymy strategię wzrostu Twojego biznesu!

Chcesz wykorzystać mapy w firmie? 🚀

Wypełnij formularz i skorzystaj z wiedzy i rozwiązań naszych specjalistów.

  Imię i nazwisko*

  E-mail*

  Firma*

  Numer telefonu

  Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.

  Zaufali nam 🌟

  Kim jesteśmy?

  Cześć, tu Globema! Jesteśmy dostawcą oprogramowania geoprzestrzennego i nowoczesnych rozwiązań IT. Tworzymy i rozwijamy aplikacje do zarządzania majątkiem sieciowym i pracownikami w terenie, oferujemy także usługi mapowe i lokalizacyjne, integracje pomiędzy systemami, analizy metodami AI/ML, digitalizację.

  • Globema jest Partnerem Google od 2012 roku.
  • Posiadamy najwyższy status Google Cloud Premier Partner.
  • Jesteśmy jedynym w Polsce Premier Partnerem z zakresu Google Maps.
  • Działamy na terenie Polski oraz w Europy Środkowo-Wschodniej.

  Porozmawiajmy

  Chcesz nam zadać pytanie? Zadzwoń pod numer 22 848 73 13 lub napisz do nas bezpośrednio na adres: