Globalny zasięg, aktualne dane na mapie, duża liczba użytkowników oraz dostarczane przez nich treści to cechy wyróżniające Google Maps. Zobacz, dlaczego warto współpracować z Partnerem Google i poznaj gamę produktów opartych o Google Maps.

Google-Maps-Platform

Pomożemy we wzroście Twojego biznesu

Wiedza i doświadczenie

Doradzimy, które produkty i usługi Google Maps Platform pomogą Ci rozwinąć Twój biznes. Poprowadzimy Cię przez tajniki Google Maps Platform – prowadzimy konsultacje techniczne i doradcze oraz szkolenia, podczas których dowiesz się, jak najlepiej wykorzystać GMP.

Wzrost i innowacje

Wspólnie z Tobą opracowujemy strategię wzrostu Twojego biznesu. Dzięki wdrożeniom u wielu klientów z różnych branż wiemy, co sprawdza się najlepiej w danym sektorze.

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb

Wykorzystaj naszą wiedzę, aby tworzyć rozwiązania dostosowane do rzeczywistych potrzeb biznesowych. Do dyspozycji masz również gotowe rozwiązania oparte na usługach lokalizacyjnych.

Kontrola nad biznesem

Masz wgląd do bieżących wydatków Google Maps Platform, które w łatwy sposób dostosujesz do swoich potrzeb. Możesz sprawdzić prognozę wykorzystania i szczegółowe raporty zużycia i kosztów – pozwala Ci to lepiej zarządzać opłatami licencyjnymi.

Poznaj produkty Google Maps Platform

Maps

Licencja Google Maps pozwala osadzić Mapy w aplikacji (webowej lub natywnej na Androida/iOSa) oraz na stronie, z możliwością ich stylizacji oraz umieszczania własnych danych w postaci warstw. Mapy Google zapewniają możliwość wykorzystania między innymi Street View, zdjęć satelitarnych oraz autouzupełniania tekstu, ułatwiającego wyszukiwanie adresów poprzez system podpowiedzi.

usługi

Google Maps umożliwia wstawianie interaktywnych bądź statycznych map na własną stronę internetową. Zawartość map może być personalizowana za pomocą geokodowania adresów, wyznaczania tras dojazdu, prezentacji różnych danych w zależności od lokalizacji itp. Dzięki tym funkcjom, mapy są dopasowane do profilu firmy i zapewniają klientom użyteczne informacje. Usługi to:

 • Maps
 • Street View – panoramiczne widoki z poziomu ulicy

Routes

Google Routes pozwala wyznaczać najbardziej optymalne trasy dojazdu uwzględniając informacje dotyczące aktualnego natężenia ruchu oraz czasu niezbędnego do pokonania wybranej drogi samochodem, pieszo lub na rowerze.

usługi

 • Directions – wyznaczenie trasy między wybranymi lokalizacjami
 • Distance Matrix – przedstawia odległość między wybranymi lokalizacjami oraz czas jaki zajmie pokonanie trasy
 • Roads – identyfikuje drogi i zapewnia o nich informacje

Places

Google Places zapewnia dostęp do szczegółowych informacji dotyczących danego obiektu na mapie, takich jak np. nazwy, adresy, opinie i recenzje, dane kontaktowe, godziny otwarcia, opisy działalności itp.

usługi

 • Place Details – informacje dotyczące wybranej lokalizacji biznesowej (POI)
 • Autocomplete – inteligentne podpowiadanie miejsc i adresów w trakcie wpisywania informacji przez użytkownika
 • Time Zone – podanie strefy czasowej w zależności od wybranej lokalizacji
 • Current Place – identyfikacja bieżącej lokalizacji użytkownika
 • Geocoding – przekształcanie adresów na współrzędne geograficzne
 • Find Place – użytkownik odnajduje miejsce po nazwie, adresie lub numerze telefonicznym
 • Geolocation – identyfikowanie i podawanie lokalizacji na podstawie informacji z wież telefonicznych i sieci WIFI
78

roczne zużycie Google Maps przez naszych klientów

70

roczne zużycie Google Routes przez naszych klientów

179

roczne zużycie Google Places przez naszych klientów