Mapy Google wspierają walkę z COVID-19

Case Study Centrum e-Zdrowia

O projekcie

Centrum e-Zdrowia jest państwową jednostką budżetową. Głównym obszarem działalności CeZ jest realizowanie działań pozwalających na budowę społeczeństwa informacyjnego w obszarze ochrony zdrowia. Analizy prowadzone przez centrum wspierają również decyzje zarządcze ministra zdrowia.

Spis treści:

Sektor: Ochrona zdrowia / Publiczny
Kraj: Polska
Rozwiązanie / Usługa: Google Maps Platform
Centrum e-Zdrowia (CeZ) powstało 1 sierpnia 2000 roku. Pomaga w podejmowaniu decyzji zarządczych ministra zdrowia na podstawie prowadzonych analiz. Dodatkowo CeZ odpowiada za monitorowanie planowanych, budowanych i prowadzonych systemów teleinformatycznych za poziomie centralnym i regionalnym.

Wyzwanie

Pandemia COVID-19 stworzyła potrzebę dzielenia się informacjami o działaniach nakierowanych na walkę z szybko rozprzestrzeniającą się chorobą.

Podstawowym celem Centrum e-Zdrowia było dostarczenie mieszkańcom Polski rzetelnych informacji, które pomogłyby walczyć z koronawirusem.

Jednym z działań, które miały prowadzić do tego celu było stworzenie serwisu, w którym w przejrzysty sposób. prezentowane będą wszystkie informacje o lokalizacji punktów testów – miejsc, w których mieszkańcy będą mogli zrobić test na obecność koronawirusa.

Centrum e Zdrowie badania

Rozwiązanie

Aby zrealizować zadanie stworzenia mapy mobilnych punktów testowych w każdej miejscowości w Polsce, Centrum e-Zdrowia, ze wsparciem Globemy, sięgnęło po rozwiązanie Google Maps Platform, które dostarcza najbardziej aktualnych i precyzyjnych informacji na temat lokalizacji . Do tego Google Maps Platform to bardzo popularna aplikacja o dopracowanym i intuicyjnym interfejsie, co jeszcze bardziej ułatwia korzystanie z serwisu i dotarcie do punktów testowych.

Na mapie oznaczono 647 punktów testów w całej Polsce:

Efekty

Udostępnienie intuicyjnych Map Google ułatwiło odnalezienie miejsc, w których mogą poddać się badaniom wykrywającym zakażenie koronawirusem.

Rozwiązanie usprawnia przepływ i przekazywanie kluczowych informacji, a tym samym pomaga w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa i daje społeczeństwu poczucie, że w trudnych czasach może liczyć na rzetelne informacje pomagające dbać o zdrowie.

Centrum e Zdrowie testy

Chcesz osiągnąć podobne rezultaty?

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu i dotychczasowych doświadczeniach z mapami.

Udzielimy Ci szczegółowych informacji na temat partnerstwa, zniżek, oraz doradzimy, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze i jak Google Maps Platform może wesprzeć Twój biznes.

kontakt

    Imię i nazwisko*

    E-mail*

    Firma*

    Numer telefonu

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.