Masz wiele placówek i coraz trudniej zapanować Ci nad aktualizacją profili i informacji w sieci? Zmagasz się z zarządzaniem danymi o swoich lokalizacjach w Internecie oraz opiniami klientów? Skorzystaj z Business Location Services, usługi zintegrowanego zarządzania informacjami o placówkach w serwisie Profil Firmy w Google (Google Business Profile).

Obsługa wszystkich profili za pośrednictwem jednego narzędzia przekłada się na kompletność i spójność danych o Twojej firmie w wyszukiwarce Google oraz na Mapach Google. Aktualne informacje pozwolą klientom łatwo znaleźć siedzibę Twojej firmy i trafić do niej w godzinach otwarcia.

Jeśli…

 • Informacje o Twoich placówkach w Google, takie jak np. godziny otwarcia czy numer telefonu, bywają niepełne lub nieaktualne
 • Poświęcasz swój cenny czas zarządzając wizytówkami Profilu Firmy w Google
 • Lokalizacja Twoich punktów na Mapie nie jest dość dokładna
 • Zarządzanie wizytówkami Profilu Firmy w Google bywa skomplikowane i żmudne
 • Zależy Ci na dobrych relacjach z klientami i regularnym odpowiadaniu na ich recenzje
 • Zależy Ci na wysokiej pozycji w wyszukiwarce i na mapach Google
 • Zależy Ci na przyciągnięciu większej ilości klientów do Twojego stacjonarnego sklepu/lokalizacji

…to znaczy, że Business Location Services przyniesie Twojej firmie wiele korzyści! Jeśli chcesz oszczędzić czas i zwiększyć liczbę potencjalnych klientów, skontaktuj się z nami i przekonaj się, jak obecność w sieci wpływa na biznes.

Profile z dokładnymi, aktualnymi informacjami…*

2,7

częściej są uznawane za godne zaufania

70

skuteczniej zachęcają do wizyt w placówkach stacjonarnych

50

częściej prowadzą do zakupu

7

zwiększają liczbę kliknięć w porównaniu do nieuzupełnionych profili

Samodzielne zarządzanie wizytówkami Profilu Firmy w Google bywa czasochłonne i skomplikowane oraz wymaga szybkiej reakcji na zmiany dotyczące informacji o poszczególnych lokalizacjach. Dodatkowo, jako samodzielny użytkownik nie możesz:

 • Odnajdywać i poprawiać zdublowanych pozycji
 • Zajmować istniejących miejsc, które zostały już zajęte przez innego użytkownika​
 • Dokonywać analizy danych​ o ruchu na Twoich wizytówkach
 • Ustawiać stałych, automatycznych aktualizacji​
 • Czytać i odpowiadać na wszystkie recenzje w jednym miejscu​
 • Powstrzymywać publikowania Edycji użytkownika​

Co zyskujesz dzięki Business Location Services?

customers

Więcej klientów

Lepsze dane przyciągają klientów do Twoich lokalizacji.​

Dzięki zoptymalizowanemu zarządzaniu wpisami, informacje o Twojej firmie w Google będą zawsze aktualne i poprawne. Klienci znajdą Twoje wpisy łatwiej niż wpisy konkurencji i zostaną odpowiednio pokierowani do Twojego sklepu czy oddziału w czasie godzin ich pracy. Bez problemu skontaktują się też z Tobą pod właściwym numerem telefonu. Dzięki temu wzrośnie ich zadowolenie i lojalność. Dobre zarządzanie informacjami o lokalizacjach w Google znacznie umocni Twoje działania omnichannel.

ranking

Lepsza widoczność w serwisach Google

Dobrze utrzymane dane poprawiają ranking w Google.

Aktualne dane zawsze spójne z witryną, wysokiej jakości oraz aktualne zdjęcia, wielu aktywnych recenzentów, odpowiednia kategoryzacja i regularne reagowanie na sugestie użytkowników – wszystko to znacznie poprawia Twoją obecność w GoogleTwój wpis uplasuje się wysoko w rankingu, a Twoja widoczność w Internecie wzrośnie.

updating

Automatyczna aktualizacja

Ciągła usługa zamiast okazjonalnego importu danych.

Oferujemy synchronizację danych poprzez pobieranie ich z API udostępnionego przez klienta. Za pomocą udostępnionego API przesyłamy dane z Twoich systemów bezpośrednio do Google za pośrednictwem naszej platformy usług lokalizacyjnych. Dane są zawsze aktualne bez potrzeby przesyłania ich przez Ciebie. Utrzymujesz dane tylko w swoich systemach. Nasi eksperci dbają o jakość danych o Twoich lokalizacjach w Google, zgodność z wytycznymi Google, czyszczenie i aktualizacje danych oraz wzbogacanie w celu poprawy pozycji w rankingu.

location experts

Doświadczeni eksperci od lokalizacji

Nie musisz sam obsługiwać Profilu Firmy w Google.

Korzystasz z naszej wiedzy, zaangażowania i kontaktów z Google. Nasza usługa zarządzania lokalizacją firmy jest przygotowana dla firm z wieloma lokalizacjami. Nasi eksperci zarządzają dziesiątkami tysięcy lokalizacji w różnych branżach na całym świecie. Opanowaliśmy wszystkie triki i wskazówki – od utworzenia pierwszego wpisu przez kategoryzację i przejmowanie wpisów w Google. 

reputation

Wygodny panel zarządzania opiniami klientów

Twój zespół odpowie na wszystkie opinie i recenzje w jednym miejscu.

Recenzje od Twoich klientów są cenną informacją zwrotną. Odpowiadanie na recenzje to świetna okazja do wzmocnienia relacji z klientami. W każdym miesiącu publikowane są tysiące opinii klientów, w tym opinie o Twoich lokalizacjach – i trend ten stale rośnie. Nasz panel recenzji zawiera podgląd danych ze wszystkich lokalizacji. Twój zespół może bezpośrednio odpowiadać na oceny klientów za pośrednictwem panelu. Oceny można filtrować według różnych kryteriów i pobrać do analizy. 

false entries

Koniec z fałszywymi wpisami i duplikatami

Usuwamy duplikaty, które pogarszają ranking i SEO.

Twoje lokalizacje zostaną poprawione i zaktualizowane w Google Maps. Przestarzałe, niepoprawne lub zduplikowane wpisy w Google są na bieżąco śledzone i usuwane przez ekspertów ds. lokalizacji na podstawie różnych kryteriów wyszukiwania. Klienci zawsze znajdują właściwe wpisy z bieżącymi danymi o lokalizacji.

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Jesteśmy Google Cloud Premier Partnerem oraz jedynym w Polsce Premier Partnerem z zakresu Google Maps

 • Prowadzimy sprzedaż produktów Google Maps Platform oraz dostarczamy innowacyjne rozwiązania oparte na Mapach Google.
 • Wprowadzamy innowacyjne usługi w modelu SaaS w oparciu o technologię Google Cloud.
 • Posiadamy specjalizację Location-Based Services – dowód kompetencji technicznych i sukcesów w świadczeniu usług opartych na lokalizacji.
 • Jako Centrum B+R tworzymy pionierskie rozwiązania z zakresu: uczenia maszynowego, sztucznej inteligencji oraz rozpoznawania mowy.
 • Posiadamy certyfikowanych specjalistów z zakresu Google Maps Platform oraz Google Cloud, a w tym: Professional Cloud Architect Certification, Professional Cloud Security Engineer, Maps Technical Fundamentals Credential.
google-partner-badges

Świadcząc usługę współpracujemy z g-Xperts, twórcami Business Location Services

 • Zwycięzcy Google Location Innovation Challenge

 • Doświadczeni eksperci lokalizacji (Location Experts) – zespół Google Moja Firma
 • Google Cloud Premier Partner
 • Google Maps Premier Partner & Google My Business Featured Partner
 • Operacje Location Services obejmują kraje EMEA i LATAM
Logo-g-Xperts

Jak działamy?

1. Skontaktuj się z nami – opowiemy Ci o naszych kompetencjach, doświadczeniu i sposobie działania, poznamy także Twoje potrzeby i wymagania

2. Udostępniasz zbiór swoich danych lokalizacyjnych, natomiast my przeglądamy dane, weryfikujemy adresy i przeprowadzamy podstawowe aktualizacje

3. Wzbogacasz dane o brakujące elementy (zdjęcia, etykiety, atrybuty miejsc), a my czyścimy Twoje dane Google Maps, poprawiamy fałszywe pozycje i usuwamy duplikaty. Uruchamiamy też stałe, automatyczne aktualizacje

4. Utrzymujesz tylko swoje dane wewnętrzne, podczas gdy my utrzymujemy Twoje dane w serwisach Google

*Dane:
Ipsos Research, Benefits of a complete listing 2017
Ipsos MORI, Impact of Search Listings for Local Businesses, Aug 2014​