Skip to main content

Już ósmy rok z rzędu utrzymujemy status Google Cloud Premier Partner!

By 26 września, 2023Cloud, Wydarzenia

Z dumą dzielimy się wiadomością, że Globema już po raz ósmy spełniła wszystkie warunki, by zachować tytuł Google Cloud Premier Partner w obszarze sprzedaży produktów i usług Google Maps Platform. Status Premier Partner utrzymujemy nieprzerwanie od 2015 roku. Jest to najwyższe partnerskie wyróżnienie nadawane przez Google!

W tym roku, Google wprowadził zmiany do programu współpracy ze swoimi partnerami, tzw. Partner Advantage program. Zmieniły się nieco wymagania, którym musieliśmy sprostać, by zachować nasz status. Jedno jest pewne – warunki uzyskania tytułu Premier Partner pozostają wymagające.

premier-partner

Co nasz tytuł Premier Partnera znaczy dla Ciebie?

  • Nasz zespół udowodnił, że wie wszystko o licencjonowaniu Google Maps i Cloud. Pomożemy Ci zatem dobrać te produkty i usługi, które najlepiej sprawdzą się w Twojej firmie.
  • Google potwierdził naszą wiedzę techniczną, dzięki której skutecznie wesprzemy Twoją firmę w implementacji lub utworzeniu aplikacji opartej na Google Maps lub Cloud.
  • Współpracujemy z zespołem Google i jako pierwsi dowiadujemy się o nowościach dotyczących produktów i usług firmy. Zawsze czuwamy nad tym, by nasi klienci byli na bieżąco i jak najszybciej wdrażali nowości i wszelkie usprawnienia.
  • Z nami masz pewność, że wykorzystasz maksimum możliwości, jakie dają produkty Google. Gwarantujemy najwyższą jakość usług mapowych i cloudowych – Google wymaga od nas nieustannego podnoszenia i udowadniania kompetencji w tym zakresie.
Czy wiesz, dlaczego warto zdecydować się na współpracę z Partnerem Google?

Jak utrzymaliśmy nasz status Google Cloud Premier Partner na kolejny rok?

Osiągnęliśmy określone wyniki sprzedaży
Pozyskaliśmy 8 nowych klientów (minimum to 3)
Nasz zespół zdobył określone certyfikaty i uprawnienia Google
Opracowaliśmy i opublikowaliśmy 7 opisów sukcesów naszych klientów (minimum to 5)

Przeczytaj case study Centrum e-Zdrowia

Przeczytaj case study innogy

Przeczytaj case study QADRA PLUS

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Chcesz dowiedzieć się, jak usługi Google usprawnią procesy biznesowe w Twojej organizacji? Potrzebujesz pomocy w implementacji licencji czy stworzeniu własnej aplikacji opartej na Google Maps lub Cloud? Skontaktuj się z nami!