Skip to main content

Mamy kolejne Ekspertyzy od Google – Government i Automotive

By 28 grudnia, 2022Klienci, Wydarzenia
nowe-ekspertyzy-google

W tym roku nasza kolekcja Ekspertyz od Google powiększyła się o dwie nowe. Pierwsza z nich, Government, jest zarezerwowana dla Partnerów Google Cloud, którzy odnoszą sukcesy w świadczeniu usług dla sektora publicznego, w tym organizacji rządowych. Druga, Automotive, jest dowodem na nasze doświadczenie we wspieraniu firm z branży motoryzacyjnej. Łącznie Globema posiada już 8 Ekspertyz!

Google przyznaje swoim Partnerom Specjalizacje oraz Ekspertyzy, by wyróżnić te firmy, które…

  • posiadają w swoim zespole osoby o odpowiednich umiejętnościach technicznych i wdrożeniowych, które są potwierdzone oficjalnymi certyfikatami,
  • odnoszą sukcesy w dostarczaniu i wdrażaniu produktów Google u klientów z konkretnych branży i opisują te sukcesy w tekstach case study.

Specjalizacje to najwyższe techniczne odznaczenia, jakie może zdobyć Partner, a Google utrzymuje rygorystyczny proces ich przyznawania. Od 2020 roku posiadamy Specjalizację Location-Based Services, która jest dowodem naszych sukcesów w tworzeniu rozwiązań i świadczeniu usług opartych na lokalizacji.

google-partner-badges

Ekspertyzy to z kolei odznaczenia dla Partnerów wyróżniających się w konkretnych branżach oraz biegłych we wdrażaniu i integracji poszczególnych produktów Google. Oto wszystkie Ekspertyzy, które obecnie posiadamy:

Branże:

Motoryzacja

Energetyka i usługi komunalne

Usługi finansowe

Sprzedaż detaliczna i hurtowa

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Łańcuch dostaw i logistyka

Organizacje rządowe

Produkty:

Google Maps Platform

By otrzymać pierwszą z naszych najnowszych Ekspertyz, Government (świadczenie usług dla sektora publicznego i organizacji rządowych), stworzyliśmy case study opisujące sukces naszego klienta, Centrum e-Zdrowia. Centrum jest państwową jednostką budżetową. Wsparliśmy je w czasie pandemii dostarczając Mapy Google. Na Mapach opiera się serwis Centrum e-Zdrowia, w którym w przejrzysty sposób prezentowane są informacje o lokalizacji punktów testów na koronawirusa.

Przeczytaj case study Centrum e-Zdrowia

Google przyznało nam naszą drugą nową Ekspertyzę, Automotive (świadczenie usług dla firm z branży motoryzacyjnej), gdy zaprezentowaliśmy case study klienta QADRA PLUS. Z QADRĄ, słowacką firmą oferującą monitoring GPS, współpracujemy już od 2017. Za pomocą zapewnionych przez nas Map Google, firma rozwinęła swój system monitoringu GPS/GPRS samochodów, ciężarówek oraz pojazdów transportu publicznego.

Przeczytaj case study QADRA PLUS

Skorzystaj z pomocy doświadczonego Partnera Google Cloud

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usługi Google mogą usprawnić procesy biznesowe w Twojej organizacji lub potrzebujesz pomocy w implementacji licencji czy stworzeniu własnej aplikacji opartej na Google Maps, skontaktuj się z nami!