Skip to main content

Po raz siódmy otrzymaliśmy status Google Cloud Premier Partner!

globema-google-cloud-premier-partner

Dopiero co dzieliliśmy się newsem na temat naszej Specjalizacji Location-Based Services, którą otrzymaliśmy po raz kolejny w ramach programu partnerskiego Google. Znowu mamy dobre wieści – w podobny sposób, Google jeszcze raz przyznało nam status Premier Partnera Google Cloud. Tytuł Premiera utrzymujemy od 2015 roku i jest on najwyższym wyróżnieniem partnerskim w Google.

Status Google Cloud Premier Partner posiadamy w obszarze Google Cloud Platform oraz Google Maps Platform. Bycie Premier Partnerem to dla nas powód do wielkiej dumy, ale i odpowiedzialności. Google wymaga od nas ciągłego udowadniania naszych kompetencji, a zapewnianie naszym klientom najwyższej jakości usług i rozwiązań jest naszym priorytetem.

google-cloud-partner-badge

Co oznacza tytuł Premier?

location experts

Nasz zespół posiada dużą wiedzę na temat licencjonowania Google Maps i pomoże dobrać najlepszą w przypadku Twojej firmy kategorię produktów. Mamy bardzo wysokie kompetencje techniczne i skutecznie pomożemy Twojej firmie w implementacji lub utworzeniu aplikacji opartej na Google Maps lub Cloud

success

Pomożemy Ci wykorzystać maksimum możliwości usług Google, doradzimy, które produkty i usługi najlepiej wesprą Twoje działania

updates

Zwykle jako pierwsi dowiadujemy się o nowościach związanych z usługami Google, wobec tego z nami będziesz zawsze na bieżąco i szybko skorzystasz z wszelkich usprawnień

ranking

Jesteśmy zobligowani do nieustannego podnoszenia naszych kompetencji w zakresie Google, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług mapowych i cloudowych

Jakie warunki musieliśmy spełnić, by utrzymać status Premier Partner?

  • Odnotowanie ustalonych przez Google, wysokich wyników sprzedażowych
  • Zaprezentowanie przynajmniej 3 historii sukcesów naszych klientów – nasze case study Google znajdziesz tutaj
  • Posiadanie 20 certyfikatów Google Maps z zakresu wiedzy technicznej i sprzedaży, 10 profesjonalnych certyfikatów Google Cloud oraz jednej Specjalizacji (w naszym wypadku jest to Location-Based Services Specialization)

Jakie korzyści mają z tego nasi klienci?

Dla obecnych i przyszłych klientów nasz status oznacza, że mają pewność współpracy z Partnerem docenianym przez Google. Jako Premier Partner nie tylko posiadamy szeroką wiedzę, ale przede wszystkim mamy doświadczenie i chęć prowadzenia klienta tak, aby wprowadzane przez nas zmiany przyczyniały się do ich sukcesów biznesowych.

Będziemy Cię wspierać na każdym etapie wdrożenia – dowiedz się, jakie są powody, dla których warto współpracować z Partnerem Google Maps!

Skorzystaj z pomocy doświadczonego Premier Partnera Google Cloud

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak usługi Google mogą usprawnić procesy biznesowe w Twojej organizacji lub potrzebujesz pomocy w implementacji licencji czy stworzeniu własnej aplikacji opartej na Google Maps, skontaktuj się z nami!