Skip to main content

Globema z wyróżnieniem Google Cloud Partner Expertise!

By 18 czerwca, 2021Wydarzenia
partner-expertise

Otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie od Google Cloud! Tym razem chodzi o Partner Expertise. Czym jest, jakie warunki trzeba spełnić, żeby je dostać i co Partner Expertise może mieć wspólnego z Twoim biznesem?

O Partner Expertise

Partner Expertise to dowód kompetencji i umiejętności w budowaniu rozwiązań na bazie Google Maps Platform. Wyróżnienie potwierdza też doświadczenie w zakresie usług dla poszczególnych branż.

Partner Expertise to część ścieżki opracowanej przez Google dla partnerów, którzy zapewniają najwyższy poziom usług i kompetencji dla klientów poprzez ciągły rozwój – tzw. „Differentiation Journey”. Pierwsze kroki to

  • zdobycie certyfikatów z zakresu Google Maps/Cloud Platform
  • stworzenie case study o sukcesach klientów

Najwyższym wyróżnieniem ścieżki jest specjalizacja. Globema posiada specjalizację Location-Based Services (usługi oparte na lokalizacji). Jest ona przyznawana partnerom Google Cloud, którzy tworzą i zarządzają aplikacjami opartymi na Google Maps Platform i Google Cloud Platform, zarówno w środowiskach internetowych, jak i mobilnych.

specjalizacja_odznaka
globema-google

Jak zostaliśmy ekspertami?

Aby otrzymać Partner Expertise, musieliśmy spełnić dwa warunki. Pierwszym z nich jest posiadanie przynajmniej dwóch certyfikatów Google. Nie stanowiło to dla nas przeszkody, ponieważ dotychczas zdobyliśmy aż 45 (!) certyfikatów w zakresie sprzedaży Google Maps, architektury, tworzenia i bezpieczeństwa rozwiązań bazujących na Google Cloud Platform. Drugim warunkiem jest świadectwo doświadczenia w postaci jednego case study zatwierdzonego przez Google. Dotychczas opisaliśmy pięć historii sukcesów naszych klientów w zakresie usług Google.

  1. Gdzie zatankować paliwo CNG? innogy podpowiada z pomocą Google Maps API
  2. Wykorzystanie Google Maps do wizualizacji zasięgu szerokopasmowego Internetu
  3. Europ Assistance: usługi ubezpieczeniowe dostępne wszędzie i o każdej porze dzięki Google Maps Platform
  4. Rohlik.cz: szybka i niezawodna dostawa zakupów? Z Google Maps to proste!
  5. Wypoczynek z Google Maps – case study firmy NaCesty
sukcesy-klientow

Dzięki temu uzyskaliśmy wyróżnienie Partner Expertise, a oto branże, w których jesteśmy ekspertami:

energetyka

energetyka i utilities

finanse

finanse

handel

retail, handel i hurt

male-srednie-firmy

małe i średnie firmy

dostawy

dostawy i logistyka

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Google Cloud Partner Expertise to dla klientów jeszcze jeden dowód na specjalistyczną wiedzę Globemy. Z nami masz pewność, że zaopiekujemy się wszystkimi aspektami Twojego biznesu z należytym zrozumieniem jego specyfiki – zapraszamy do rozmowy o wykorzystaniu Google Cloud lub Google Maps w Twoim przedsiębiorstwie!