Skip to main content

Kolorowe wyróżnienie od Google – poznaj nasze rozwiązania mapowe

location based services google

Na początku 2020 roku Globema została wyróżniona w programie Google Cloud Partner Specialization – otrzymaliśmy specjalizację Location-Based Services. Udział w programie Google Cloud Partner Specialization to dla klientów znak, że dana firma uzyskała biegłość w tworzeniu rozwiązań i świadczeniu usług z wykorzystaniem technologii Google Cloud. Przyznając nam to wyróżnienie, Google bierze pod uwagę nasze sukcesy i kompetencje w tej dziedzinie.

Dodatkowym potwierdzeniem wyróżnienia jest również statuetka, którą odebraliśmy na początku listopada. Cieszymy się z każdej nagrody od naszych klientów i partnerów, ale ta jest z pewnością najbardziej kolorowa w naszym portfolio.

Które aplikacje Globemy wykorzystują technologie Google?

Poznajcie nasze produkty, wykorzystujące m. in. komponenty mapowe. Jak widać, nie spoczęliśmy na laurach i wciąż tworzymy nowe rozwiązania – dwa z nich powstały niedawno, bo w 2020 roku. Dowiedz się, jak mogą wspierać Twój biznes!

  • GeoTask Planner – usługa chmurowa z API, która pomaga ułożyć optymalny harmonogram zadań i tras.
  • GeoTask Planner Portal – usługa do układania harmonogramów i tras, możliwa do uruchomienia w przeglądarce. Cechuje ją wyjątkowa prostota działania – wgrywasz plik excela z informacjami o zadaniach i pracownikach, a GeoTask Planner Portal ułoży za Ciebie optymalna trasę dostaw.
  • GeoTask – system do zarządzania pracami w terenie obejmujący optymalizacje przydziału i harmonogramowania zadań i monitorowania wykonywania zadań w czasie rzeczywistym.
  • GeoTraxx – aplikacja do układania optymalnych tras, dopasowana do różnych modeli biznesowych. Pozwala znacząco obniżyć koszty transportu.

Więcej niż oferta

Aby uzyskać specjalizację Location-Based Services, nie wystarczą sukcesy w tworzeniu rozwiązań opartych o Google Cloud. Firma musi posiadać co najmniej dwa certyfikaty Professional Cloud Architect oraz co najmniej cztery certyfikaty Google Maps Platform Developer. Globema spełnia wszystkie te wymagania, a nasze nowe produkty są czymś więcej niż wzbogacaniem oferty – są także efektem wciąż poszerzanych kompetencji w zakresie technologii Google Cloud.

Dowiedz się więcej

Jeśli zastanawiasz się nad wykorzystaniem rozwiązań lub usług Google Cloud, np. produktów z rodziny Maps API, zapraszamy do kontaktu! Przy okazji przypominamy 7 powodów, dla których warto współpracować z Partnerem Google 🙂