Skip to main content

Google Cloud w Magic Quadrant 2020

By 15 września, 2020Google - aktualności, Wydarzenia
Google Cloud in Magic Quadrant

Miło nam poinformować, że Google Cloud zostało wyróżnione w Magic Quadrant – rocznym raporcie firmy badawczej Gartner. Gartner umieścił Google w Magic Quadrant jako jednego z trzech liderów światowego rynku usług chmurowych.  

gartner award - magic quadrant 2020

W najnowszym raporcie Google Cloud został określony jako jeden z liderów w kategorii Cloud Infrastructure and Platform Services.

Czym jest Magic Quadrant?

Magic Quadrant to raport, którego celem jest zapewnienie branży IT perspektywicznego spojrzenia na pozycję rynkową czołowych graczy w tym sektorze. Gartner pokazuje w nim role, jakie odgrywają poszczególne firmy nie tylko w szerokim kontekście, ale też wobec siebie nawzajem.

Do udziału w raporcie Magic Quadrant mogą zakwalifikować się tylko firmy, które spełnią wiele warunków dotyczących m.in. obszaru działania czy liczby klientów.

Jako partner Google jesteśmy dumni z tego wyróżnienia. Globema współpracuje z Google na rynkach Europy Środkowo Wschodniej już od 2012 roku, a w 2015 uzyskaliśmy najwyższy możliwy status partnerskim – Premier. Poznaj nasze rozwiązania i usługi oparte o rozwiązania Google Cloud, którego częścią jest m.in. Google Maps Platform.