Skip to main content

Nowe narzędzia stylizacji map w chmurze – poradnik developera i użytkownika

By 24 sierpnia, 202015 października, 2021Cloud, Google - aktualności
stylmap

Każda mapa jest użyteczna, ale warto dostosować ją dodatkowo do naszych potrzeb. Można na przykład dodać warstwy dodatkowych informacji w formie różnorodnych stylów oraz miejsc wartych uwagi. Teraz to łatwiejsze niż kiedyś – w ostatniej wersji beta Google wprowadził nowe narzędzia, wspomagające stylizowanie map w Google Cloud Platform.

Dzięki nowym narzędziom tworzenie spersonalizowych map jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dają one możliwość większej kontroli nad Twoją mapą i dużą elastyczność, a także oszczędność czasu – ich aktualizacja trwa zaledwie kilka minut.

Udostępniamy poradnik przedstawiający nowe funkcje i sposoby ich wykorzystania specjalnie dla developerów i użytkowników serwisów Google Maps. Zapraszamy do pobierania!

Pobierz bezpłatny poradnik!

    Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Globema sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, prawo do ograniczenia ich przetwarzania, prawo do usunięcia danych, a także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych. Szczegółowe zasady przetwarzania Państwa danych osobowych są zawarte w Polityce Prywatności.