Skip to main content

Globema ponownie wyróżniona przez Google!

By 3 marca, 20201 lutego, 2022Uncategorized
globema-google-partner
To już potwierdzone! Już po raz kolejny zostaliśmy wyróżnieni statusem Google Cloud Premier Partner w obszarze Google Maps. Ta świetna informacja dotarła do nas na początku marca. Sprawdź, jakie warunki musieliśmy spełnić, żeby go utrzymać, i jakie korzyści możesz mieć z tego także Ty.

Rośniemy z naszymi klientami

Pozyskaliśmy liczne grono zadowolonych klientów, którym dostarczamy usługi Google Cloud, w szczególności produkty z rodziny Maps API. W naszej ofercie znajdziesz gotowe rozwiązania, pakiet usług – od analizy i konsultacji, poprzez szkolenia i wsparcie, aż po wdrożenie. Dzięki zaufaniu klientów utrzymaliśmy bardzo dobre wyniki finansowe.

Rozwijamy się

Zdobyliśmy aż 45 (!) certyfikatów w zakresie sprzedaży Google Maps, architektury, tworzenia i bezpieczeństwa rozwiązań bazujących na Google Cloud Platform.

Nasi Klienci odnoszą sukcesy

Historie naszych Klientów to najlepszy dowód na to, że korzystanie z usług mapowych może przynieść ogromne korzyści - i to niezaleznie od branży czy rozmiaru biznesu. O wybranych wdrożeniach Google Maps możesz przeczytać tutaj:
Udowodniliśmy tym samym najwyższe kompetencje jako dostawcy usług opartych na lokalizacji! 🙂

Dlaczego współpraca z Partnerem Google to dobry wybór?

Powodów jest wiele, ale wybraliśmy 7 najważniejszych – przekonaj się sam, że warto! Współpracujemy z Google już od 2012 roku, a tytuł jedynego w Polsce Google Cloud Premier Partnera utrzymujemy od 2015.
Premier_Partner