Skip to main content

Seria Google Maps Platform na YouTube!

By 12 sierpnia, 2019Google - aktualności
google_maps_platform_youtube

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o Google Maps Platform, najbardziej innowacyjnej platformie mapowej na świecie? Z Globemą to proste! Oprócz bloga, na którym publikujemy najświeższe wiadomości na temat GMP, teraz dzielimy się wiedzą także na YouTube! Na naszym kanale pojawiła się seria krótkich filmów – dzielimy się w nich wiedzą o Platformie, wszystkich produktach oraz poszczególnych usługach API. Sprawdź sam!

#1: Jak było, a jak jest?

W zeszłym roku, Google uruchomiło Google Maps Platform. Chcesz poznać wszystkie zmiany luub przypomnieć sobie, o co w tym chodziło? Dopiero zaczynasz korzystać z Platformy? W tym filmiku omawiamy zmiany licencji oraz płatności, a także produkty: Maps, Routes i Places.

#2: Maps jako podstawowy produkt

Jaka jest różnica pomiędzy mapą statyczną a mapą dynamiczną? Co to jest mapa osadzona? Czy możesz użyć na swojej stronie Street View? Odpowiedzi na te i wiele więcej pytań znajdziesz w tym krótkim filmiku o jednym z 3 produktów i jego usługach – Maps.

#3: Routes jako podstawowy produkt

Jak zmniejszyć koszty i poprawić poziom satysfakcji klientów? Jak zoptymalizować realizację zadań w terenie? Czy wyznaczanie rzetelnych wskazówek dojazdu gdziekolwiek na świecie jest w ogóle możliwe? W tym filmiku odpowiadamy na te pytania omawiając produkt Routes i jego usługi.

#4: Places jako podstawowy produkt

Chcesz pozwolić użytkownikom na odkrywanie otaczającego ich świata? Stwórz swoją stronę lub aplikację z wykorzystaniem precyzyjnych danych dotyczących lokalizacji. Poznaj wyjątkowe możliwości Places – trzeciego produktu Google Maps Platform. Dowiedz się o dostępnych usługach takich jak np. Autocomplete, pozwalający na automatyczne podpowiadanie wpisywanej nazwy lub adresu.

Zachęcamy do subskrypcji naszego kanału, udostępniania oraz komentowania filmików!