Skip to main content

Globema wśród najbardziej cenionych partnerów Google

By 10 marca, 201714 sierpnia, 2018Uncategorized

Globema Premierem w Google! Nie, to nie pomyłka 🙂 Na początku bieżącego roku po raz kolejny potwierdziliśmy swój status Google Cloud Premier Partner. Tytuł ten zarezerwowany jest dla najbardziej cenionych partnerów Google.

Partner Google

Odnowienie tytułu Partner Premier wymagało od nas spełnienia wielu wymagań, między innymi ukończenia szeregu implementacji rozwiązań opartych na Mapach Google. Status ten to także potwierdzenie najwyższego poziomu kompetencji naszego zespołu w zakresie usług technicznych – od analizy potrzeb i wymagań, poprzez dobór odpowiedniej licencji Google Maps aż do implementacji autorskich rozwiązań opartych na Mapach Google.

Google i Globema

Globema działa jako partner Google w Polsce oraz w Europie Środkowo–Wschodniej. Już od ponad 5 lat jesteśmy dystrybutorem (obecnie jedynym w Polsce) biznesowej licencji Google Maps. Ważna część naszej współpracy z Google to także wdrożenia, dostawa i integracja rozwiązań IT zbudowanych na Mapach Google.

Poznaj nasze rozwiązania oparte na Mapach Google

Zobacz także:

OPTYMALNE UKŁADANIE TRAS JEST ZBYT DUŻYM WYZWANIEM? KORKI, UMIEJĘTNOŚCI I REALNY CZAS DOJAZDU – NOWA WERSJA GEOTASK WYPOCZYNEK Z GOOGLE MAPS – CASE STUDY FIRMY NACESTY