Skip to main content

W 2015 roku Globema odnotowała wzrost liczby klientów korzystających z Google Maps. Jako jedyny Autoryzowany Partner Google w Polsce dostarczamy licencje oraz kompleksowe rozwiązania geoprzestrzenne oparte na Mapach Google. W minionym roku liczba firm korzystających z licencji Google Maps API for Work oraz usług z nimi związanych wzrosła ponad dwukrotnie.

Naszymi głównymi klientami były firmy z branż: transport i logistyka, IT, telekomunikacja, finanse oraz ubezpieczenia. Obecnie w Polsce z Map Google korzystają liderzy działający w wielu różnych branżach. Mapy są głównie stosowane do szeroko pojętego monitorowania zasobów na mapie (tzw. asset tracking), a także w  aplikacjach wewnętrznych przedsiębiorstw.

Warto także dodać, że klientami Globemy były nie tylko firmy z Polski, ale także z Europy Środkowo-wschodniej, między innymi z: Czech, Rumuni, Węgier, Litwy oraz Słowenii.

Śniadania z Google GEO

Dużym powodzeniem cieszyły się nasze warsztaty “Śniadania z Google Geo”, czyli seminaria prezentujące rozwiązania konkretnych problemów biznesowych za pomocą Map Google oraz opartych na nich narzędziach. Spotkania takie były organizowane zarówno w w Polsce, jak i w Czechach i Rumuni.

Dowiedz się więcej

Zobacz także:

Nowa, korzystniejsza polityka cenowa Google Maps oraz wyższe limity